9 të vdekur dhe 721 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

9 të vdekur dhe 721 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut – Lajmet e funditGjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni të Veriut janë realizuar 3323 teste për COVID-19, prej të cilave 721 persona kanë rezultuar pozitivë.

Gjatë këtyre 24 orëve 9 persona kanë vdekur, kurse janë shëruar 1753 persona. /Zëri