Alban Skenderaj paralajmëron projektin e ri "Spektatore"

Alban Skenderaj paralajmëron projektin e ri “Spektatore”

Alban Skenderaj ka ndarë në rrjetet sociale pjesë nga projekti i tij i ri.

Ky projekt do të publikohet së bashku me videoklip dhe titullohet “Spektatore”.

“Vjen (jo edhe aq) shumë shpejt”, ishte mbishkrimi i artistit që shoqëronte videon e shkëputur nga ky projekt.

Alban Skenderaj para disa jave ka publikuar bashkëpunimin më bashkëshorten Miriam Cani. Kënga është pritur shumë mirë nga publiku. / KultPlus.com