Angel Di Maria ëndërroj të rikthehem të Rosario

Angel Di Maria ëndërroj të rikthehem të Rosario

Angel Di Maria ëndërroj të rikthehem të RosarioDi Maria ka një ëndërr të çuditshme.Mesfushori argjentinas, Angel Di Maria, ka thënë një deklaratë interesante për të ardhmen e tij.

Anëtari i Manchester Unitedit ka ëndërr që të rikthehet te ish-skuadra e tij, Rosario Central.

“Unë gjithmonë do ta kujtoj Centralin. Ky është klubi i parë pastaj të tjerët”, u shpreh Di Maria, përcjell Marca.

“Sikurse që ishte ëndërr për mua dhe të tjerët të luaja në Evropë, do të jetë një ëndërr të luaj prapë në Central”, shtoi tutje argjentinasi.