Author: lajme.org

Sot nis “Top Fest 7”

Nga e hëna fillon për të shtatin vit radhazi festivali i muzikës moderne shqiptare “Top Fest” i organizuar nga Top Channel, ku do të konkurrojnë këngëtarë dhe grupe nga Shqipëria, Kosova, …