Clooney dhe Alamuddin shfaqen për herë të parë me fotot e dasmës

Clooney dhe Alamuddin shfaqen për herë të parë me fotot e dasmës

Clooney dhe Alamuddin shfaqen për herë të parë me fotot e dasmësAta u martuan përpara familjarëve dhe të ftuarve të tyre special në një ceremoni me klas në Venecia të Italisë këtë të shtune.

George Clooney dhe Amal Alamuddin janë janë shfaqur ekskluzivisht në faqen e parë të revistave prestigjoze HELLO dhe People me veshjet dhe detajet e dasmës së tyre të shumëpërfolur.

Oscar de la Renta është kujdesur për fustanin e Amal dhe Armani për kostumin e George.

Clooney dhe Alamuddin shfaqen për herë të parë me fotot e dasmës

Çifti i ri dukeshin mjaft të lumtur dhe të qeshur në krahët e njëri-tjetrit.