Dallimi mes LDK-së dhe Vjosa Osmanit, sipas Veton Surroit

Dallimi mes LDK-së dhe Vjosa Osmanit, sipas Veton Surroit – Lajmet e funditPublicisti Veton Surroi, ka komentuar paraqitjen e kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani, e cila ka folur për zhvillimet e fundit politike në vend, veçmas pas mocionit për rrëzimin e qeverisë Kurti.

Në një shkrim në Facebook, Surroi ka thënë se “LDK, në kohë pandemie, në dilemë mes Beso dhe Mosbeso.

Vjosa Osmani , pa dilemë, qëndron tek Beso”.

Shkrimi i plotë nga Surroi:

LDK, në kohë pandemie, në dilemë mes Beso dhe Mosbeso.
Vjosa Osmani , pa dilemë, qëndron tek Beso.