Deputeti Veton Berisha i bashkohet Grupit Parlamentar Nisma-AKR

Deputeti Veton Berisha i bashkohet Grupit Parlamentar Nisma-AKR – Lajmet e funditDeputeti dhe kryetari i partisë Lberale Egjiptiane, Veton Berisha  i bashkohet Grupit Parlamentar NISMA Socialdemokrate-AKR, shkruan Gazeta Blic.

Lajmin e ka bërë të ditur deputeti i NismaSocialdemokrate, Endrit Shala.

Shala ka ndarë një fotografi së bashku me Berishën dhe zëvendëskryeministren Balaj-Halimi pas zyrtarizimit të kalimit.

Postimi i plotë: