Dhurata Dora dhe Maitre Gims sjellin 'Te Quiero'

Dhurata Dora dhe Maitre Gims sjellin ‘Te Quiero’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “Zemër”, që e ka sjellë në prill të këtij viti me reperin algjerian Soolking, ka gati një tjetër bashkëpunim me një artist të njohur ndërkombëtarisht.

Fjala është për artistin Maitre Gims, i cili njihet për hitet e shumta përfshirë, “Est-qu tu m’aimes”, “J’me tire”, “Ego”, “Corazon”, etj.

Tani kënga ‘Te quiero’ është publikuar në versionin audio dhe bashkëpuntor i dyshes është edhe Dj Assad. / KultPlus.com