Gruaja e bënë burrin për spital

Gruaja e bënë burrin për spital

Gruaja e bënë burrin për spitalPolicia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dje në Prishtinë një femër K-Shqiptare pasi që e njëjta, për shkaqe të panjohura, ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuar ka pranuar tretman mjekësore në repartin e psikiatrisë në QKUK-Prishtinë.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.