Irina Shayk del topless dhe ekspozon të pasme

Irina Shayk del topless dhe ekspozon të pasme

Irina Shayk del topless dhe ekspozon të pasmeËshtë hera e parë që ajo është single në pesë vite.Irina Shayk thotë se është në kërkim të një mashkulli të ri.

Dhe nuk do ketë mungesë ofertash.29- vjeçarja ka dalë topless për fushatën e re të Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Bukuroshja ka pozuar në Havai.