Kidës i dalin në pah ndërhyrjet e fundit në gjoks

Kidës i dalin në pah ndërhyrjet e fundit në gjoks

Këngëtarja e njohur, Kida, është një ndër emrat më të dashur nga publiku shqiptar, shkruan Insajderi.

Ajo merre vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj në publik.

Së fundi janë duke qarkulluar disa fotografi, ku këngëtares i vihen në pah ndërhyrjet në gjoks.

Faqja “ Vipat e bllokut” ka publikuar fotografi në të cilat ka bërë krahasime së si është dukur gjoksi i Kidës më parë dhe tani.

Këto lajme kanë qarkulluar edhe më herët në media, por ajo nuk ka reaguar deri më tani.

Edhe pse shume shpesh ajo është pyetur nëse ka ndonjë ndërhyrje ajo nuk ka pranuar një gjë të tillë.

Ndryshe, Kida ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm me këngën e fundit “Dale” në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Ledri Vulën./Insajderi.com