Ledjana në prehër të Mevlanit, Antonela: "E myte djalin"

Ledjana në prehër të Mevlanit, Antonela: “E myte djalin”

Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana në rrjetin social Instagram, ka publikuar një fotografi me Mevlanin, një prej djemve qe ka shfaqur pëlqim dhe pati një përballjë më të në lidhje me faktin që ai zgjodhi të dilte në takim me Antonelën.

Fotografia e publikuar është realizuar gjatë regjistrimit të “Për’puthen Prime”, ku Ledjana është ulur në prehrin e tij.

“Do të të uroja më të mirën, por unë jam më e mira”, shkroi Ledjana bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Edhe këtë herë nuk munguan komentet thumbuese me Antonelën, e cila gjithashtu ka shprehur pëlqimin për Mevlanin.

“E mbyte djalin”, i shkroi Antonela, ndërsa Ledjana nuk i ktheu ndonjë përgjigjje.

Ledjana është njëra prej konkurrenteve që ka të njëjtat pëlqime me Antonelën, dhe meqë ajo dhe Mevlani kanë bërë një takim bashkë, ky i  fundit i kishte kushtuar edhe një këngë. /Insajderi.com