Lopez rikthehet tek Casperit

Lopez rikthehet tek Casperit

Lopez rikthehet tek CasperitKur u ndanë, thanë se do ishin miq të mirë.

Por të mërkurën, Jennifer Lopez dhe ish- i dashuri i saj, Casper Smart, treguan se e kanë rindezur dashurinë e tyre.

45- vjeçarja u fotografua me koreografin 27- vjeçar në setin e American Idol.