Madonna jep detaje lidhur me filmin biografi që është duke punuar me shkrimtarin Diablo Cody

Madonna jep detaje lidhur me filmin biografi që është duke punuar me shkrimtarin Diablo Cody

Madonna është ka dhënë titullin potencial për filmin autobiografik në të cilin është duke punuar.

Ajo ka ndarë një selfie në llogarinë e saj në Instagram duke shkruar “A jeni gati për historinë e jetës sime? A jam unë?

Shkrimit i bashkangjiti disa hashtaga si #livetotell #diablocody and #screenplay si referencë për parnerin e saj të shkrimit Diablo Cody, i cili ka fituar Oscar.

Fotografitë e postuara paraqitnin këngëtaren duke pozuar në një divan të bardhë me syze që e bënin të dukej shumë elegante.

Si duket këngëtarja e ka marrë shumë seriozisht shkrimin e biografisë së saj, pasi ka një kohë që ajo dhe shkrimtarja e filmave Juno dhe Young Adult është duke postuar qe një kohë lidhur me procesin e punës./Insajderi.com

Burimi: Daily Mail