Maqedoni e Veriut, 3 të vdekur dhe 148 raste të reja me COVID-19

Maqedoni e Veriut, 3 të vdekur dhe 148 raste të reja me COVID-19 – Lajmet e fundit


Foto: AA


Në Maqedoninë e Veriut brenda 24-orëve të fundit kanë vdekur 3 persona me COVID-19, ndërsa nga 1224 testime të kryera, 148 janë pozitive.

Që nga fillimi i pandemisë janë kryer 185.32, ndërkaq prej tyre 17629 persona kanë rezultuar pozitivë. /Zëri