Rama e përmirëson veten: Jam kandidat i LDK-së në garën për kryetar të Prishtinës

Pas sulmit me vezë ndaj tij, reagon Përparim Rama: Prishtinës do t’i kthehet buzëqeshja e dashnia – Lajmet e funditPas sulmit me vezë ndaj tij gjatë një takimi me banorët në lagjen Vranjevc të Prishtinës, kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Perparim Rama, ka reaguar para pak çastesh.

Ai ka thënë se ka shumë të pakënaqur, por sipas tij nuk ka vend për panik dhe se Prishtinës do t’i kthehet buzëqeshja.

Reagimi i plotë:

Takimet me banoret e Prishtines dhe diskutimet e lira e te hapura jane baze e lirise se shprehjes.

Ka shume te pakenaqur ne qytetin tone. Mirepo nuk ka vend per panike.

Prishtines do t’i kthehet buzeqeshja e dashnia.
#PR4PR