Presidentja Osmani dhe Kryeministri Kurti mbajnë sot konferencë për media

Presidentja Osmani dhe Kryeministri Kurti mbajnë sot konferencë për media

 Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti, sot mbajnë konferencë për media lidhur me vizitën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Konferenca mbahet nw Aeroportin Ndërkombëtar tw Prishtinës, “Adem Jashari”, nga ora 12:30./ KultPlus.com