Pushuesit ikin nga Shëngjini pas tërmetit

Pushuesit ikin nga Shëngjini pas tërmetit – Lajmet e funditPushues të shumtë, kryesisht nga Kosova, që këto ditë kanë vendosur të freskohen në bregdetin shqiptar, janë shqetësuar nga dridhja e tokës që ndodhi mbrëmjen e sotme në Shqipëri.

Lexues të “Zërit” kanë tregiuar se shumë pushues tashmë kanë mbledhur plaçkat dhe po e lëshojnë bregdetin e Shëngjinit nga frika e ndonjë katastrofe sikurse ajo e para dy viteve.

Tërmeti u raportua të ketë qenë i shkallës 4.2 ballë të Rihterit.

Më poshtë shihni fotot e dërguara në redaksinë tonë:

 

Image
Image