Rita Ora vjen me kënga e re ''Solid Ground”

Rita Ora vjen me kënga e re ”Solid Ground”

Rita Ora vjen me kënga e re ''Solid Ground”Superylli shqiptar, Rita Ora, shumë shpejt do të publikojë albumin e saj të dytë në karrierë.

Në rrjete sociale, tashmë, po qarkullon një prej këngëve që do të jetë në albumin e saj të dytë i dedikuar për tregun amerikan.

Solid Ground” titullohet kënga e re e Rita Orës e cila tash ka filluar të shpërndahet në YouTube.

Dëgjoni këngën e Rita Orës dhe bëhuni gati për albumin e saj të zjarrtë që po vjen.