“Share picamenit krejt”, Fero shpërthen me fyerje ndaj Unikkatilit pasi ky i fundit i bëri diss

“Share picamenit krejt”, Fero shpërthen me fyerje ndaj Unikkatilit pasi ky i fundit i bëri diss

Unikatili ka gëzuar fansat e tij, pasi ai është rikthyer me një projekt të ri muzikor, pas një pauzë të gjatë.

Ai ka publikuar këngën më të re publikuar në kanalin zyrtar të YouTube që mban titullin “Po eci”.

Kënga është edhe një dis për reperin e ri Fero që më parë e kishte quajtur Unikkatilin “pizzaman”.

Nuk ka vonuar shumë, Fero reagoi shpejt ndaj kësaj kënge duke shpërthyer keq ndaj reperit shumë të dashur për publikun.

“Share picameninin krejt. Ti je simbol çka është me p**** në shishe”.

Kujtojmë që Paloka prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë, ndërsa herë pas here është rikthyer me koncerte në vendlindje./Insajderi.com