ShowBiz

Rita Ora i jep fund beqarisë?

Rita Ora dhe partneri i saj, Taika Waititi përfliten prej kohësh për marrëdhënien e tyre. Mirëpo së fundmi po përflitet për një martesë të mundshme mes tyre. Kjo pasi regjisori nga Zelanda e …

Lajm i mirë për Donaldin

Donald Veshaj ka treguar se dëshiron që të gdhendë portretin e Adem Jasharit. Një gjë e tillë fillimisht ju mohua. Arsyeje për këtë sipas produksionit ishte se dukej si një favorizim para …

Loading...