Sinani edhe Sabriu vin me një këngë për Shqipërinë Etnike!

Sinani edhe Sabriu vin me një këngë për Shqipërinë Etnike!

Sinani edhe Sabriu vin me një këngë për Shqipërinë Etnike!Sinan Vllasaliu dhe Sabri Fejzullahu për pak ditë do të lansojnë një këngë për Shqiërinë Etnike.

“E dua Shqipërinë Etnike” titullohet kënga që do të realizojnë dy artistët dhe që do të publikohet pas vetëm 10 ditësh.

Kënga është realizuar nga kompozitori Alban Furtuna, teksa në tekst do të jetë firma e Arsim Bunjakut.

Producent është Emra Com, ndërkaq klipi është realizuar nga Max Production dhe do të jetë kjo një goditje e re në treg kushtuar pikërisht kombit.