Snoop Dogg me shkrim prekës për nënën e tij në spital

Snoop Dogg me shkrim prekës për nënën e tij në spital

Reperi i njohur amerikan, Snoop Dogg,ka informuar fansat e tij për gjendjen shëndetësore të nënës së tij, shkruan Insajderi.

Ai deklaroi se nënë e tij, Beverly Tate, vazhdon të mbetet e shtruar në spital, duke luftuar për jetë.

‘Gëzuar të dielën! Unë dhe vëllezërit e mi shkuam te mamaja sot dhe ajo hapi sytë për të na parë dhe për të na bërë të ditur se ajo ende lufton”, shkroi reperi 49 vjeçar.

Ai ka thënë së se është shume i lumtur që ka parë nënë e tij dhe zoti i ka dëgjuar lutjet.

“Zoti është i mirë … faleminderit për të gjitha lutjet një ditë në një kohë”, ka shkruar më tutje ai.

 

 

Këtë postim ai e ka shoqëruar me një fotografi ku shfaqet artisti duke u mbështetur mbi nënën e tij në spital./Insajderi.com