Spitali i Gjakovës mposht COVID-in

Spitali i Gjakovës mposht COVID-in – Lajmet e funditSot në Spitalin e Gjakovës asnjë pacient me COVID-19 nuk është duke u trajtuar.

Këtë e ka bërë të ditur Spitali i Gjakovës, përmes një njoftimi në Facebook.

“Lajm i mirë, sot në institucionin tonë nuk kemi asnjë pacient që trajtohet për COVID. Urojmë dhe shpresojmë që çdo ditë të jetë kështu!”, thuhet në njoftim. /Zëri