Tag: 11 pikë.

Milan në krye të Serie A

Milani ka fituar 1-0 ndaj Parmës, në fushën e kësaj të fundit dhe është ngjitur përkohësisht në krye të Serie A me 11 pikë. Ka qenë një supergol nga 38 metra i mesfushorit Andrea Pirlo, ai …