Tag: Bamir Topi

Topi niset drejt SHBA-ve

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Prof. Dr. Bamir Topi, i shoqëruar nga Zonja e Parë, Teuta Topi dhe në krye të delegacionit zyrtar shqiptar u nis sot drejt Shteteve të Bashkuara të …