Tag: Brezovica

Brezovica mbulohet nga bora

Temperaturat kanë filluar të bien dhe bora e parë është shfaqur në disa prej vendeve të Kosovës, shkruan KultPlus. Teksa Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë sot …