Tag: Edi Rama

Rama hyri në shtëpi të re!

Viti 2015 e ka gjetur çiftin kryeministror në shtëpinë e re të ndërtuar në fshatin Surrel të Tiranës. Televizioni “News24” sjell pamjet ekskluzive të familjes së kryeministrit Edi Rama në …

Marrëveshja Rama-Basha

Kryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha kanë rënë dakord parimisht mbi një draft për zgjidhjen e krizës politike. Lapsi.al ka siguruar një kopje të këtij drafti …