Tag: Gjyste Vulaj

Gjystja tundohet Sinani

Pas publikimit të fotove të nxehta të Rozana Radit me Sinan Hoxhën, numrin e kaluar të “Panorama Plus”, ja ku na shfaqet ky i fundit në një event të organizuar nga “Zhurma Show”, ku morën …

Adoleshentja Gjyste Vulaj

E qeshur, e çiltër pa kurrfarë droje, e shpenguar, e pakufizuar në asgjë, ajo të flet natyrshëm për jetën e saj. Ka mbetur po ajo Gjyste pa ndryshuar tash e shumë vite si në pamje dhe në …