Tag: lanson

Dua Lipa lanson videoklipin e ri

Dua Lipa këtë të premte publikoi videoklipin më të ri të paralajmëruar të këngës “Love Again” e cila u lansua më parë vetëm me tekst. Edhe pse pa videoklip, kënga arriti të klikohet dhe …