Tag: Lou Sulola Samuel

Heidi Klum lind vajzë

Autorja e programit, “Project Runway”, Heidi Klum ka lindur fëmijën e saj të katërt, një vajzë, kanë thënë përfaqësuesit për media në mesnatën e së mërkurës. Beba ka lindur me 9 tetor dhe …