Tag: Megan Fox

Fox shtatzënë

Megan Fox dhe burri i saj Brian Austin Green janë duke pritur djalin e tyre të dytë.Djali tyre i parë Noah më 27 shtator feston ditëlindjen e parë, ndërsa doktorët kanë konfirmuar se 27 …

Fox ka gjoksin më të bukur

Leslie Mann është shprehur se Megan Fox ka gjoksin më të bukur që ajo ka parë ndonjëherë. Aktorja komike ka interpretuar së bashku me bukuroshen brune në filmin komedi ‘This Is 40’ dhe e ka …

Megan Fox në seksi reklamë

Megan Fox ka xhiruar reklamë të re seksi për SSAA, shkollë braziliane për gjuhë. Aktorja atraktive 25 vjeçe të cilën për shkurt kohe do a shohim në filmin “Friends with kids” ka marrë pjesë …