Tag: sotme

Mezi po pres natën e sotme

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa mbrëmë ka arritur në Prishtinë pasi sonte do të ngjitet në skenën e festivalit “Sunny Hill” që do të mbahet në Parkun e Gërmisë më datat 4, 5, 6 dhe 7 …