Tag: ton

“Aktore” kënga e re e 2 Ton

Këngëtari i njohur, 2 Ton ka publikuar projektin e ri muzikor. “Aktore” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Nego. Tekstin dhe …