Tag: viktima

Më shumë se 3400 viktima

Rëndohet çdo orë e më shumë bilanci tragjik i tërmeteve që kanë goditur ditën e sotme pjesën juglindore të Turqisë dhe Sirinë. Sipas të dhënave të fundit, të shpërndara nga Autoriteti turk …