Top Lajme

Artan Didi jep dorëheqjen

Drejtori i Përgjithshëm Policisë së Shtetit, Artan Didi, është dorëhequr ditën e sotme. Këtë vendim kreu i policisë ia ka paraqitur edhe ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri dhe …

Bien eksportet me 12 %

Eksportet pësuan rënie gjatë muajit shkurt me mbi 12 për qind ndaj të njëjtës periudhë të vitit të kaluar. Të dhënat e Institutit të Statistikave tregojnë se eksportet kanë nisur me luhatje …

Loading...