Tuna: Cozman ma rrah veç ‘zogun’

Tuna: Cozman ma rrah veç ‘zogun’


Tuna: Cozman ma rrah veç ‘zogun’ Këngëtarja Tuna i ka dhenë fund spekulimeve për grindje dhe grushte nga i dashuri i saj Cozman.Ajo në twitter ka treguar se Cozman asaj i’a rrah vetëm ‘zogun’.

“Cozmani Tunes veq zogin ja rreh LOL ; e juve qe s’ka kush ja u ‘rreh’, mundeni me ja ‘shoshë’ grusht, ose perdorne gishtin si mjet kënaqësie”, ka shkruar ajo pas raportimeve të mediave se pas një grindje mes saj dhe reperit, ky i fundit e ka goditur atë duke i shkaktuar frakturë këngëtares nga Shkupi.

Tuna: Cozman ma rrah veç ‘zogun’

Ndarjen dhe grindjet mes çiftit i ka mohuar për Express edhe menaxheri i tyre, Dekorim Sahiti.